SASTANAK RAVNATELJA NARODNIH KNJIŽNICA S PODRUČJA DRUŠTVA KNJIŽNIČARA BILOGORE, PODRAVINE I KALNIČKOG PRIGORJA

DRUŠTVO KNJIŽNIČARA BILOGORE,
PODRAVINE I KALNIČKOG PRIGORJA
Trg Eugena Kvaternika 11
43 000 BJELOVAR
Ur. broj: 29/10
Bjelovar, 11. studenoga 2010.
<ul “”””””text-align:right;=”” margin-right:20px;””””””””””””””””=””>

• članovi GO
  • ravnatelji/voditelji knjižnica
  • voditelji matičnih službi
  • informatičari

<p “”””””””””””””right””””””””””””””””=”” align=””>

Društvo knjižničara Bilogore, Podravine i Kalničkog prigorja, Povjerenstvo za razvoj Metala saziva sastanak koji će biti održan u srijedu 24. studenoga 2010. s početkom u 11 sati u Narodnoj knjižnici “”””””””Petar Preradović”””””””” Bjelovar, Trg Eugena Kvaternika 11.

Predlažem dnevni red:

1. Nova statistika za narodne knjižnice (Ljiljana Vugrinec, Ilija Pejić)
  2. Nova statistika i računalni program MetelWin (Danko Tkalec)
  3. Obrada periodike i druge aktualnosti u programu MetelWin? (Danko Tkalec i katalogizatori periodike)

S poštovanjem!

<p “”””””””””””””right””””””””””””””””=”” align=””>Predsjednica Društva:
Vinka Jelić-Balta, dipl. knjižničar

P. s.
Napomena: Osim ravnatelja preporuča se sudjelovanje informatičara i osoba zaduženih za rad u programu MetelWin.

Teme: