Virovitička knjižnica domaćin 45. izborne skupštine Društva: Izabrano novo predsjedništvo i nagrađeni najuspješniji
Nakon punih deset godina, Gradska knjižnica i čitaonica Virovitica u petak, 29. svibnja 2026. godine ponovno je bila domaćin održavanja 45. izborne skupštine Društva knjižničara Bilogore, Podravine i Kalničkog prigorja. U stručnom dijelu Skupštine Aleksandra Šutalo, dipl. novinarka i viša knjižničarka održala je stručno predavanje pod nazivom „Profesionalni identitet knjižničara –Opširnije






