Poziv za izlaganje na posterima na 26. skupštini Društva

26. skupština Društva knjižničara Bilogore, Podravine i Kalničkog prigorja održat će se 16. svibnja 2008. u Daruvaru. Tema Skupštine bit će «Zanimanje knjižničar», a kao jedna od aktivnosti bit će izlaganje na posterima.

Preporučene dimenzije postera su 80×100 cm, a na njemu bi trebalo izložiti nešto reprezentativno iz rada Vaše knjižnice, a što druge knjižnice nemaju. Školske se knjižnice mogu predstaviti samo s jednim, a narodne s najviše dva postera.

Ukoliko ste zainteresirani za izlaganje, molim Vas da do 2. svibnja 2008. dostavite svoje podatke (ime, prezime, ime knjižnice/ustanove, naziv postera) na e-mail alica.bacekovic@gmail.com.

Također molim da mi na isti e-mail dostavite vrlo kratko izvješće o Vašem sudjelovanju na stručnim skupovima (gdje i kada, tema skupa) te o aktivnostima u Vašim knjižnicama kako bih mogla napisati što iscrpnije izvješće o radu naših članova Društva, a koje ću iznijeti na Skupštini.

Unaprijed zahvaljujem na suradnji!

S poštovanjem,

tajnica Društva:
Alica Bačeković