Društvo knjižničara Bilogore, Podravine i Kalničkog prigorja planira dvodnevni izlet u Beograd na 58. BEOGRADSKI MEĐUNARODNI SAJAM KNJIGA 25/26. listopada 2013.

Na izlet bi išlo do 38 knjižničara članova Društva, a dobrodošli su i zaposlenici vaše ustanove koji nisu članovi Društva te članovi vaše obitelji i prijatelji. Za izlet se plaća predujam o kojem ćete biti dodatno obaviješteni.

Granica sa Srbijom može se preći s osobnom iskaznicom. U privitku ovog e-maila nalazi se prijamnica i ponuda u kojoj pišu detaljne informacije o izletu.

Ukoliko ste zainteresirani za izlet, molimo da ispunite prijavu i pošaljete na e-mail:

• dk.bpkp@gmail.com ili
  • gradska.knjiznica.cazma@email.t-com.hr

najkasnije do 20. rujna 2013. (Produžen je rok za prijavu!)

Sve dodatne upite možete slati na jednu od navedenih e-mail adresa.

Hvala na suradnji!

DVODNEVNI IZLET l BEOGRAD, 25/26.10.2013.god.

1.dan

Polazak iz Bjelovara u ranim jutarnjim satima.

Vrijeme polaska prilagoditi radnom vremenu Sajma (od 10 sati).

Putovanje u pravcu Beograda,zaustavljanja putem po potrebi.Dolazak u Beograd i odlazak na Međunarodni beogradski sajam knjiga.Slobodno prema vlastitom programu do smještaja u hotel.

Večera,noćenje.

2.dan

Nakon doručka, susret sa lokalnim turističkim vodičem i razgled grada pješice i autobusom u vremenu od 4 sata.Posjet Muzeju .Jugoslavije.Vrijeme za ev. ruča k.p rupo ruka ag. restoran „Trag**.

Povratak oko 15 sati .Dolazak u Bjelovar u kasnim večernjim satima.

Cijena aranžmana iznosi 520,00 kn

Kalkulirano na minimalno 30 osoba.

Cijena uključuje:

• prijevoz autobusom turističke kategorije od 38 sjedala
  • na relaciji:Bjelovar>Cazma>Beograd-Cazma-Bjelovar
  • turistički pratitelj na cijelom putovanju
  • ulaznica za Međunarodni beogradski sajam knjige
  • polupansion (dvokrevetne sobe) u Hotelu „Royal**
  • turistički vodič u Beogradu (do 4 sata vođenje)
  • ulaznica za Muzej Jugoslavije
  • osiguranje od odgovornosti
  • jamčevina
  • osiguranje od posljedica nesretnog slučaja
  • organizacija putovanja
  • – PDV

Cijena aranžmana ne uključuje dodatne sadržaje koji nisu predviđeni ovim programom.

Doplata:

ručak: cca 60 kn/osobi

dragovoljno putno zdravstveno osiguranje u inozemstvu Croatia osiguranja: cca 23 kn/osobi

Plaćanje virmanom do polaska na izlet.

Mjerodavno je ono što stranke ugovore prilikom sklapanja Ugovora o organiziranju putovanja.

Za ovaj izlet vrijede Opći uvjeti putovanja Putničke agencije „Čazmatrans-Nova d.o.o.Čazma.

Dokumenti:

PDF : Dvodnevni izlet u Beograd (58. Beogradski međunarodni sajam knjiga), 25/26. listopad 2013.