Pozivnica za 27. skupštinu Društva knjižničara Bilogore, Podravine i Kalničkog prigorja koja će se održati 15. svibnja 2009. u Koprivnici.

VAŽNO!

U pauzama za vrijeme trajanja skupštine bit će organizirano primanje uplata članarine za 2009. godinu, stoga molimo članove da u što većem broju tijekom skupštine podmire ovu svoju obvezu (godišnja članarina iznosi 50,00 kn).

NAPOMENA: Ukoliko na Skupštinu dolazite automobilom, parkiranje bez naplate i bez vremenskog ograničenja moguće je u dvorištu iza Knjižnice, ulaz iz Svilarske ulice (kod vodoskoka na početku Zrinskog trga)

Do skorog susreta u Koprivnici, srdačan pozdrav!

Alica Bačeković Pavelić, tajnica Društva

>> Pozivnica (jpg., puni format)

Iz foto arhive:

POZIVNICA ZA 27. SKUPŠTINU DRUŠTVA KNJIŽNIČARA BILOGORE, PODRAVINE I KALNIČKOG PRIGORJA0