Pozivnica – 34. godišnja skupština Društva knjižničara BPKP

Pozivamo Vas na 34. godišnju skupštinu Društva knjižničara Bilogore, Podravine i Kalničkog prigorja koja će se održati u petak, 3. lipnja 2016. u Virovitici . Okupljanje je u Gradskoj knjižnici i čitaonici Virovitica (Trg bana J. Jelačića 5) u 8:30 sati.

Molim Vas da se za Skupštinu prijavite na linku http://goo.gl/forms/ijFLB3bxZv, tako da ispunite obrazac do 31. svibnja 2016.

Za vrijeme trajanja skupštine, održat će se Prvi mini festival bibliobusa – pokretnih knjižnica s područja Društva knjižničara Bilogore, Podravine i Kalničkog prigorja. Bibliobusi iz Bjelovara, Koprivnice i Križevaca bit će parkirani na parkiralištu iza Gradske knjižnice i čitaonice Virovitica i otvoreni za razgledanje sudionicima Skupštine i zainteresiranim građanima u vremenu od 8:30 do 9:00 te od 11:30 do 12:00 sati. Za veće organizirane skupine posjetitelja npr. iz  vrtića i škola, razgledanje bibliobusa organizirat će se prema dogovoru.

Hvala na suradnji!

Pozivnica i program rada 34. skupštine Društva knjižničara BPKP