Slatina

Poziv na 33. Skupštinu Društva knjižničara Bilogore, Podravine i Kalničkog prigorja

Pozivamo Vas na 33. Skupštinu Društva knjižničara Bilogore, Podravine i Kalničkog prigorja koja će se održati u petak, 25. rujna 2015. u Slatini. Tema Skupštine bit će Knjižnice i korisnici. Pozivnicu i program rada Skupštine objavit ćemo naknadno.

Molim Vas da se za Skupštinu prijavite na http://goo.gl/forms/VfTLDpnhBc, tako da ispunite obrazac do 22. rujna 2015.

Molimo članove komisija i sekcija pri HKD-u da pošalju svoja izvješća o radu u proteklom razdoblju na e-mail: dk.bpkp@gmail.com do 22. rujna 2015.

Ukoliko ste zainteresirani za izlaganje na posteru molimo Vas da najkasnije do 9. rujna 2015. dostavite svoje podatke (ime, prezime, naziv knjižnice/ustanove i naslov postera), na e-mail: dk.bpkp@gmail.com.

Preporučene dimenzije postera su 80×100 cm, a na njemu bi trebalo biti izloženo nešto zanimljivo, novo i reprezentativno iz rada Vaše knjižnice. Školske se knjižnice mogu predstaviti samo s jednim, a narodne/gradske s najviše dva postera.

Hvala na suradnji!