Poziv za prijavu postera na 37. Skupštini Društva

37. Skupština Društva knjižničara Bilogore, Podravine i Kalničkog prigorja održat će se 17. svibnja
2019. u Knjižnici i čitaonici Fran Galović u Koprivnici. Tema skupštine bit će „INKLUZIVNE KNJIŽNIČNE USLUGE“. Možete prijaviti izlaganje i/ili izlaganje na posteru.
Ukoliko ste zainteresirani za izlaganje na posteru molimo Vas da najkasnije 30. travnja 2019.
dostavite svoje podatke (ime, prezime, naziv knjižnice/ustanove i naslov postera), na e-mail: dk.bpkp@gmail.com.
Preporučene dimenzije postera su 80×100 cm, a na njemu bi trebalo biti izloženo nešto zanimljivo , novo i reprezentativno iz rada Vaše knjižnice. Školske se knjižnice mogu predstaviti samo s jednim, a narodne/gradske s najviše dva postera.
Unaprijed zahvaljujemo na suradnji!

S poštovanjem,

tajnica Društva: