Poziv za prijavu izlaganja i postera na 32. Skupštini društva

Poziv za prijavu izlaganja i postera na 32. Skupštini društva

32. Skupština Društva knjižničara Bilogore, Podravine i Kalničkog prigorja održat će se u svibnju 2014. u Pitomači. Tema skupštine bit će „Knjižnice i mladi“. Možete prijaviti izlaganje i/ili izlaganje na posteru.

Ukoliko ste zainteresirani za izlaganje molimo Vas da najkasnije do 15. ožujka 2014. dostavite svoje podatke (ime, prezime, naziv knjižnice/ustanove i naslov izlaganja) na e-mail: dk.bpkp@gmail.com.

Ukoliko ste zainteresirani za izlaganje na posteru molimo Vas da najkasnije 30. travnja 2014. dostavite svoje podatke (ime, prezime, naziv knjižnice/ustanove i naslov postera), na e-mail: dk.bpkp@gmail.com.

Preporučene dimenzije postera su 80×100 cm, a na njemu bi trebalo biti izloženo nešto zanimljivo , novo i reprezentativno iz rada Vaše knjižnice. Školske se knjižnice mogu predstaviti samo s jednim, a narodne/gradske s najviše

dva postera. Lucija Miškić, tajnica Društva

 

PDF: Poziv za prijavu izlaganja i postera na 32. Skupštini Društva