Proljetna škola školskih knjižničara Hrvatske

Od 2. do 5. travnja školski knjižničari, mnogi od njih ujedno i članovi našeg Društva,  prisustvovali su Proljetnoj školi školskih knjižničara RH. Bila je to jubilarna, 20. po redu Proljetna škola čija je  tema bila  Suradnja u informacijskom društvu – s obzirom na potrebe školskog knjižničarstva, a održana je u Opatiji.

Organizatori i suorganizatori Proljetne škole su Agencija za odgoj i obrazovanje, Filohorski fakultet u zagrebu – Odsjek za informacijske znanosti, Hrvatska udruga školskih knjižničara, Prva sušačka gimnazija u Rijeci, Gimnazija Eugena Kumičića Opatija te Hotelijersko-turistička škola Opatija.

Sudionici su imali prilike čuti nekoliko izlaganja i nazočiti u radu nekih od ponuđenih 16 radionica.

(Detaljnije na stranicama AZOO)

 

Iz foto arhive:

Proljetna škola školskih knjižničara Hrvatske0  Proljetna škola školskih knjižničara Hrvatske1  Proljetna škola školskih knjižničara Hrvatske2