Gradska knjižnica Rijeka

Poziv za stručni izlet u Gradsku knjižnicu Rijeka i Ogranak Trsat , 24. rujna 2016.

Društvo knjižničara Bilogore, Podravine i Kalničkog prigorja u suradnji s Gradskom knjižnicom i čitaonicom „Fran Galović“ iz Koprivnice planira izlet u subotu 24.rujna 2016. u Rijeku i posjet Gradskoj knjižnici Rijeka i Ogranku Trsat. Društvo će platiti autobus za 45 putnika. Izlet je besplatan za članove Društva Bilogore, Podravine i Kalničkog Prigorja a nečlanovi će se moći upisati ako ostane mjesta s obzirom da je ograničen broj putnika. Zbog ekonomičnosti vremena, stajališta autobusa će biti Koprivnica i Bjelovar. Izletom će se moći vidjeti središnja riječka knjižnica, novi ogranak na Trsatu a slobodno vrijeme će biti organizirano tako što će se moći razgledavati grad (tko bude htio).
Molimo Vas da se prijavite u razdoblju od 1.9. do 15.9.2016. Ukoliko ste zainteresirani za izlet, molimo da se prijavite na e-mail: dk.bpkp@gmail.com.
Sve dodatne upite i obrazac za prijavu možete slati na e-mail: dk.bpkp@gmail.com.
POZIVNICA STRUČNOG IZLETA U RIJEKU, 24.9.2016.
OKVIRNI PROGRAM STRUČNOG IZLETA U RIJEKU, 24.9.2016.
PRIJAVA ZA JEDNODNEVNI IZLET- RIJEKA

Gradska knjižnica Rijeka

Gradska knjižnica Rijeka

Gradska knjižnica Rijeka

 

Gradska knjižnica Rijeka – ogranak Trsat

Gradska knjižnica Rijeka - ogranak Trsat