Odluka o odgodi 38. Skupštine Društva knjižničara Bilogore, Podravine i Kalničkog prigorja

Društvo knjižničara Bilogore, Podravine i Kalničkog prigorja

Trg Eugena Kvaternika 11

43000 Bjelovar

Ur. Broj: 14/20

  1. travnja 2020.

ODLUKA 

o odgodi održavanja Skupštine koja se trebala održati u svibnju

Ovogodišnja 38. Skupština Društva knjižničara Bilogore, Podravine i Kalničkog prigorja trebala se održati 15. svibnja 2020. u Gradskoj knjižnici u Đurđevcu. Zbog novonastale situacije pandemije COVID 19 virusa, odgađa se skupština (ovisno koliko će situacija potrajati).

Mjere o ograničenju društvenih okupljanja koje je 19. ožujka 2020. donio Stožer civilne zaštite RH (NN 32/2020.), a u skladu s naputkom Županijskih ureda – Ureda za udruge, jasno nam iznose stroge mjere socijalnog distanciranja.

Našem dosadašnjem vodstvu mandat će biti produljen  te će nastaviti raditi u istom sastavu  sve do mogućnosti održavanja Izborne skupštine uživo. Nadamo se da to neće još dugo potrajati.

Isto tako napominjem da aktivnosti Društva ne staju, priprema Sveska je pri kraju, nova web stranica je u izradi, tako da ćemo imati uskoro novosti.

Predsjednica Društva:

Silvija Perić, viša knjižničarka