Vjeruška Štivić i Katarina Belančić Jurić – dobitnice nagrade Fonda „Boža Tvrtković“

Vjeruška i KatarinaNaše drage kolegice Vjeruška Štivić i Katarina Belančić Jurić dobitnice su nagrade koje dodjeljuje Fond „Boža Tvrtković“. 2. lipnja 2016. u bjelovarskom Domu kulture održana je 26. dodjela prestižnih nagrada i priznanja.

Vjeruški Štivić iz Narodne knjižnice „Petar Preradović“ Bjelovar uručena je Nagrada za rani odgoj i obrazovanje “Vesna Grđan”.

Katarini Belenčić Jurić iz Obrtničke škole Bjelovar uručena je godišnja nagrada za iznimna postignuća u nastavi i struci, primjeran odgojni rad s učenicima i angažiranje u izvannastavnim aktivnostima.

Čestitamo od srca našim dragim kolegicama i želimo im puno uspjeha u daljnjem radu.