Poziv za izlaganje na posterima na 29. Skupštini Društva te prijave za rad u Komisijama i Radnim grupama HKD-a

DRUŠTVO KNJIŽNIČARA BILOGORE,
PODRAVINE I KALNIČKOG PRIGORJA
Trg Eugena Kvaternika 11
43 000  BJELOVAR
Ur. broj: 04/11

Bjelovar, 29. travnja 2011.

– članovima Društva  –

PREDMET: poziv za izlaganje na posterima na 29. Skupštini Društva te prijave za rad u  Komisijama i Radnim grupama HKD-a

29. Skupština Društva knjižničara Bilogore, Podravine i Kalničkog prigorja održat će se 10. lipnja 2011. u Đurđevcu. Tema Skupštine bit će “Predstavljanje knjižnica u javnosti“, a kao jedna od aktivnosti bit će izlaganje na posterima.

Preporučene dimenzije postera su 80×100 cm, a na njemu bi trebalo izložiti nešto zanimljivo, novo i reprezentativno iz rada Vaše knjižnice. Školske se knjižnice mogu predstaviti samo s jednim, a narodne/gradske s najviše dva postera.

Ukoliko ste zainteresirani za izlaganje, molim Vas da do najkasnije 15. svibnja 2011. dostavite svoje podatke (ime, prezime, ime knjižnice/ustanove, naslov postera) na e-mail rajna.gatalica@gmail.com.

Također Vas pozivam da se, ukoliko ste zainteresirani, na isti e-mail i do istoga vremena, prijavite za sudjelovanje u radu Komisija i Radnih grupa pri HKD-u u razdoblju od 2011. do 2013. Informacije o aktivnostima Komisija i Radnih grupa HKD-a možete pronaći na stranici  www.hkdrustvo.hr/hr/strucna_tijela.

Članove Komisija i Radnih grupa HKD-a molimo da nam dostave izvješća o radu u komisijama i radnim grupama HKD-a do 15. svibnja 2011.

Pozivnicu te detaljan program 29. Skupštine dobit ćete naknadno!

Unaprijed zahvaljujem na suradnji!

S poštovanjem,

tajnica Društva: