Jednodnevni izlet - Plitvička jezera, 8.6.2013.

Jednodnevni izlet – Plitvička jezera, 8.6.2013.

Jednodnevni izlet - Plitvička jezera, 8.6.2013.

DRUŠTVO KNJIŽNIČARA BILOGORE, PODRAVINE I KALNIČKOG PRIGORJA
Bjelovar, Trg E. Kvaternika 11
Tel/faks: 043/243-624
Ur. broj: 19/13
Bjelovar, 7. svibanj 2013.

ČLANOVIMA DRUŠTVA

IZLET KNJIŽNIČARA U NACIONALNI PARK PLITVIČKA JEZERA – POZIV

Jednodnevni izlet

Društvo knjižničara Bilogore, Podravine i Kalničkog prigorja planira izlet u subotu 8. lipnja 2013. u Nacionalni park Plitvička jezera. Polazilo bi se u ranim jutarnjim satima iz Bjelovara, Križevaca i Koprivnice, ovisno o broju prijavljenih iz tih mjesta. Na izlet bi išlo do 50 knjižničara članova Društva, a dobrodošli su i zaposlenici knjižnica koji nisu članovi Društva te članovi vaše obitelji.

• Cijena za članove Društva: prijevoz autobusom plaća Društvo + ulaznica 100,00 kn
  • Cijena za  ostale: oko 110,00 kn* za prijevoz autobusom + ulaznica*

*Cijena prijevoza može varirati ovisno o tome koliko se ljudi prijavi za izlet i kroz koja bi mjesta autobus prolazio pri polasku.
*Cijena ulaznica može  varirati ovisno o kategoriji posjetitelja: za djecu do 7 godina besplatno, za djecu od 7 do 18 godina 50,00 kn, za studente 70,00 kn, za odrasle 100,00 kn

Molimo Vas da se prijavite za izlet najkasnije do četvrtka 16. svibnja 2013., kako bismo mogli  točno dogovoriti prijevoz autobusom i odrediti točnu cijenu izleta te vremenski raspored polaska.

Ukoliko ste zainteresirani za izlet, molimo da se prijavite na e-mail:  dk.bpkp@gmail.com te ukoliko se prijavi dovoljan broj ljudi poslati ćemo vam podatke o uplati koju ćete moći izvršiti općom uplatnicom na račun Društva.

Za izlet je potrebno obući se sportski (udobnu odjeću i tenisice ili udobne cipele za hodanje) radi pješačenja te ponijeti nešto za jelo ili planirati individualnu kupnju hrane u samom Parku,  s obzirom da neće biti zajednički organiziranog ručka!

Sve dodatne upite i obrazac za prijavu možete slati na e-mail: dk.bpkp@gmail.com.

Hvala na suradnji!

Tajnica Društva: Lucija Miškić

Dokumenti:

WORD : Jednodnevni izlet – Plitvička jezera, 8.6.2013.

Iz foto arhive:

Jednodnevni izlet - Plitvička jezera, 8.6.2013.0