36. skupština u Daruvaru

Poštovani članovi Društva knjižničara,

pozivamo Vas na 36. godišnju skupštinu Društva knjižničara Bilogore, Podravine i Kalničkog prigorja koja će se održati u petak, 25. svibnja 2018. u Pučkoj knjižnici i čitaonici Daruvar.
Prijave možete izvršiti do srijede, 23. svibnja 2018. na sljedećem linku:

goo.gl/pt7M6J

Za vrijeme trajanja skupštine, održat će se Drugi mini festival bibliobusa – pokretnih knjižnica s područja Društva knjižničara Bilogore, Podravine i Kalničkog prigorja. Bibliobusi iz Koprivnice i Križevaca bit će parkirani na Trgu kralja Tomislava i otvoreni za razgledanje sudionicima Skupštine i zainteresiranim građanima u vremenu od 8:30 do 9:00 te od 11:20 do 12:00 sati.
Za veće organizirane skupine posjetitelja npr. iz vrtića i škola, razgledanje bibliobusa organizirat će se prema dogovoru.

Ujedno molimo i sve članove sekcija, komisija i radnih grupa neka i izvješća o radu u proteklom razdoblju pošalju na mail Društva, najkasnije do srijede, 23. svibnja 2018. godine.
Hvala na suradnji!

Pozivnica