2. SASTANAK GLAVNOG ODBORA I UREDNIŠTVA SVESKA

6f821d9f-3683-4663-8c62-e174b6c5a79e

Sastanak Glavnog odbora i uredništva Sveska održan je 9. prosinca 2015. u Narodnoj knjižnici Petar Preradović Bjelovar. Na sastanku se okupilo dvanaest članova Glavnog odbora i uredništva Sveska. Došlo je do promjena u sastavu uredništva časopisa i web stranice Društva, tako da su nam se pridružile kolegice Maja Krulić Gačan, Neda Adamović i Antonija Mandić. Dogovorena je tema 18. broja SveskaInovativni programi, inovativne knjižnice, to će biti ujedno i tema 34. godišnje skupštine Društva. Dogovoreno je da se 34. Skupština održi u Virovitici, tako da će domaćin Skupštine biti Gradska knjižnica i čitaonica Virovitica. Pored navedenog, razgovaralo se i o financiranju časopisa Svezak. Usvojen je prijedlog da se provede anketni upitnik o radu, funkciji i ciljevima našeg regionalnog Društva među članovima i potencijalnim članovima.

Lucija Miškić